Naše firma nabízí veškeré zemní práce již 20 let. Zaměřuje se na služby, jak pro drobné zákazníky, tak pro větší firmy. Sídlem naší společnosti je město Velká Bystřice – Na Letné 797, ale podle zakázky působíme v celém Moravském kraji v celé České republice.

Jsme kompletně vybavená firma, která se úzce specializuje na činnost spojenou se zakládáním staveb, s demolicemi a terénními úpravami všech druhů. Díky tomu můžeme větším firmám nabídnout špičkové služby, jaké mohou být v rámci jejich širší nabídky služeb nepostradalné. Naše práce je rozdělena do pomyslných tří mílníků a to na zemní práce a úpravu terénů, dále na autodopravu sypkých materiálů (hlína, kamení, štěrk, písek atd.) a třetím mílníkem je prodej štěrků a uložení zemin.

K dispozici máme širokou škálu sklápěcích vozů, od dvounápravových po čtyřnápravové. (Tatra, Man, Iveco, Daf, Avia).

Dále máme k dispozici zemní stroje – pásový bagr, traktorbagry a kolové bagry. (New Holland, Wacker Neuson, O&K). Více informací o nákladních vozech a zemních strojích naleznete v sekci Strojový park.

Jak už bylo řečeno výše, tak jsme firma působící na trhu již více jak 20 let a po celou dobu podnikání se snažíme nabídnout nejlepší možné služby
s pozitivním přístupem a dobrou komunikací. Termíny dodání se snažíme stihnout v zadaných termínech a je to pro nás jedna z nejdůležitějších priorit ve firmě.

V případě jakýkoliv dotazů mě můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 777 044 216 a nebo můžete napsat na e-mailovou adresu: jpazdera@volny.cz. Na e-maily se budu snažit odpovídat v co nejbližším možném termínu.

Copyright © 2018 - 2019 autodopravapazdera.cz | webdesign: it-balon.cz