ZEMNÍ PRÁCE A ÚPRAVY TERÉNŮ:

Zajištujeme komplexní služby z oblasti zemních prací, výkopů a terénních úprav. Tyto stavební činnosti realizujeme na zakázkách menšího i většího rozsahu. K zemním a výkopovým pracím používáme moderní stavební stroje  obsluhu s mnohaletou praxí v oboru stavebnictví.Specializujeme se na výkopové práce veškerého rozsahu. Provádíme strojní výkopové práce vodovodů, kanalizací, plynu, telekomunikačních a elektrických rozvodů. Kromě výkopů pro inženýrské sítě poskytujeme i jiné kopáčské práce jako například profesionální výkopy sklepů a základů staveb rodinných domů. Zajišťujeme profesionální povrchové i hloubkové terénní úpravy všeho druhu od zarovnávání až po svahování terénu. Z oblasti zahrnovacích prací nabízíme zásyp rýh, obsyp potrubí aj.Nabízíme rovněž práce spojené s  výstavbou a úpravou silnic a jiných komunikací – výstavbu chodníků a příjezdových cest včetně jejich zpevnění. Součástí zemních prací je také nakládka a odvoz vytěžené zeminy.

 

AUTODOPRAVA SYPKÝCH MATERIÁLŮ:

Klasickým požadavkem investora je co nejrychlejší průběh jeho zakázky a dosažení maximální kvality odvedené práce.  Řídíme se touto skutečností i my a proto naše portfolio služeb je doplněno o dopravu materiálů (hlína, písek, štěrk, atd.). Kromě samostatného externího použití také přímo podporuje naše činnosti, jako jsou demolice, zemní práce, strojové práce atd. Při vyhodnocování zakázek se soustřeďujeme na funkčnost a modularitu vozového parku a proto disponujeme například kontejnerovými vozidly s pohonem všech náprav, různými druhy nástaveb, vysokými výkony pohonných jednotek, aj. Vozový park průběžně rozšiřujeme a modernizujeme tak, abychom pokryli požadavky našich partnerů. Disponujeme nákladními vozidly značek Man, Tatra, OK, DAF apod. Více informací o našich autem a strojích naleznete v sekci vozový park.


PRODEJ ŠTĚRKU, ULOŽENÍ ZEMIN :

Našimi nákladními automobily odvezeme netříděnou stavební suť (cihly, betony, dlažby…) na skládku a zajistíme ekologickou likvidaci. Za velmi příznívé ceny zajišťujeme také uložení výkopové zeminy.

Informace

  • Zaměřuje se na služby, jak pro drobné zákazníky, tak pro větší firmy. Sídlem naší společnosti je město Velká Bystřice - Na Letné 797, ale podle zakázky působíme v celém Moravském kraji v celé České republice.

    Jaroslav Pazdera
  • Jsme kompletně vybavená firma, která se úzce specializuje na činnost spojenou se zakládáním staveb, s demolicemi a terénními úpravami všech druhů.

    Jaroslav Pazdera
  • K dispozici máme širokou škálu sklápěcích vozů, od dvounápravových po čtyřnápravové. (Tatra, Man, Iveco, Daf, Avia). Dále máme k dispozici zemní stroje - pásový bagr, traktorbagry a kolové bagry. (New Holland, Wacker Neuson, O&K).

    Jaroslav Pazdera
Copyright © 2018 - 2019 autodopravapazdera.cz | webdesign: it-balon.cz